Kartal Nakliyat

           Kartal nakliyat firması olarak size en kaliteli hizmeti vermek için uzun yıllardır bölgede faaliyet göstermekteyiz. firmaları arasında güvenilir bir yer edinmeyi başardığımız bu süreçte sizlerin de güvenini kazanmak için en iyisini en ekonomik şekilde sunma hedefimizde ısrarlıyız.

Özel araçla taşınabilecek kapasitenin üstündeki her türlü eşya veya mal için nakliye hizmeti verilen firmamızda, İstanbul’un Kartal dahil tüm ilçelerinden Türkiye’nin her yerine ve elbette İstanbul içinde sevkiyat gerçekleştirmekteyiz. İster ev ister işyeri olsun, ister şehir içi ister şehirlerarası taşınsın; bir yerden başka bir yere nakil bizim işimiz. Her tür ve büyüklükteki ticari araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz nakliye işimizde çalışan personelin tamamı gerekli eğitim ve sertifikaları almış, profesyonel kişilerdir. Tüm ekibimiz online bir ağ ile günün her saati iletişim halindedir.

kartal evden eve nakliyatTaşınacak eşyanın türü ve miktarı ile nereye gideceğine bağlı olarak uygun araçlarla planlama yaparak işe başlarız. Önce taşınacak eşyanın durumunu kontrol eder, dilerseniz ambalaj işlemini de gerçekleştiririz. Yükleme ve boşaltma yapılacak adreslere araç girişleri konusunda sıkıntı varsa, uygun saatlerde ve büyüklükte araçlarla parçalar halinde taşıyarak daha büyük bir araca nakledip öyle sevk ederiz. Adalar Evden Eve Nakliyat Ambalajı yapılacak eşyalar konusunda da gerek kullandığımız malzeme gerek gösterdiğimiz özen ile tüm eşyalarınız hasarsız şekilde gidecekleri yere ulaştırılır.

KARTAL NAKLİYAT İLE KEYİFLİ TAŞIN…

Eğer sizin de taşınacak eşyanız varsa; türü, miktarı ve yerinin hiçbir önemi olmadan, en güvenli ve ekonomik şekilde taşıyacağımıza emin olabilirsiniz. Kadıköy Evden Eve Nakliyat Bize ulaşmanız halinde yapacağımız kontrol sonucunda taşıma konusunda bir planlama yapar ve size en uygun tarihte eşyalarınızın nakliyesini sağlarız. İndirilecek adreste de aynı özen ve sorumlulukla hareket eder ve eşyanızı varacağı yere ulaştırırız.

İyi Düşün İyi Taşın…!

Kartal Nakliyat sigortalı ve asansörlü taşımacılık yapan bir firma olarak her türlü nakliyat işinde kalite ilkesinden asla taviz vermiyoruz. Taşınacak mal veya eşyaya uygun araç belirlemek ve gerekli tüm önemleri almak bizim işimiz. İster İstanbul içi, isterse şehirler arası olsun; her türlü nakliye işinizde en ekonomik fiyat uygulamalarını bizde bulacaksınız. Kartal nakliyat firması olarak günün her saati hizmetinizdeyiz.